wojcik

karcher

makita
blog
facebook

Glebogryzarka spalinowa X-GT65-2 ZS 2Bieg Hort

X-GT65-2 ZS

Nowy produkt

Glebogryzarka X-GT65-2ZS to wszechstronna i uniwersalna glebogryzarka z niezależnym napędem na koła. Przeznaczona do pracy w ogrodach, tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych uprawiających rośliny rzędowo.

Chwilowy brak towaru. Prosimy o kontakt mailowy info@firmawojcik.pl

Cena:

2 099,00 zł

2 599,00 zł

-500,00 zł

OPIS

Dzięki urządzeniom ogrodniczym uciążliwe prace stają się dużo bardziej komfortowe. Mocne i trwałe rozwiązanie. Wszechstronna i uniwersalna glebogryzarka z niezależnym napędem na koła. Przeznaczona do pracy w ogrodach, tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych uprawiających rośliny rzędowo. Napęd na koła doskonale amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym. Koła ułatwiają również przetaczanie maszyny do miejsca pracy która wykonywana tą glebogryzarką jest lekka i efektywna. Wyposażenie modelu X-GT65-2ZS w mocny i niezawodny, renomowany silnik, bieg wsteczny czy regulację głębokości pracy, czyni z glebogryzarki X-GT65 bardzo wydajne urządzenie. Przygotowanie lub uprawa gleby stają się przy jej pomocy łatwe, szybkie i przyjemne. ? z agregatem zewnętrznym, koła pompowane - komfort i wygoda. Olej do silnika i skrzyni w Zestawie !!!

ZALETY

  • SILNIK - Legendarny silnik znanej firmy Zongshen - renomowanego producenta motocykli.
  • NAPĘD NA KOŁA - Sprawia, że maszyna nie szarpie, doskonale amortyzując siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym.
  • BIEGI - Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku

SPECYFIKACJA

Przeznaczeniedo prac polowy
SilnikZongshen OHV series 168FB
Pojemność silnika196 cm3
Moc netto3,8 kW
Szerokość robocza50 cm
Ilość noży4 sekcje (2 + 2 )
Prędkość obrotowa noży180 obr/min
Ilość biegów1- bieg do przodu / 1 - bieg wsteczny
Średnica noży roboczych350mm
Przekładniawałek napędowy
Blokada ositak
Średnica kół napędowych13 cali
Gwarancjanawet 2 lata
Wzmocniona i odporna na zużycie przekładniaTAK
Nazwa importeraCedrus
Znak zgodnościCE

Podobne produkty

Top