wojcik

karcher

makita
blog
facebook
ODBIORNIKI RADIOWE

Odbiorniki radiowe są wykorzystywane powszechnie ? używają ich klienci indywidualni, można je też spotkać w biurach i na placach budowy. W odróżnieniu od pozostałych, radia warsztatowe muszą zostać wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Oferowane przez nas odbiorniki radiowe Makita z powodzeniem mogą być wykorzystyw...

Odbiorniki radiowe są wykorzystywane powszechnie ? używają ich klienci indywidualni, można je też spotkać w biurach i na placach budowy. W odróżnieniu od pozostałych, radia warsztatowe muszą zostać wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Oferowane przez nas odbiorniki radiowe Makita z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak na świeżym powietrzu.

Akumulatorowe odbiorniki radiowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Z uwagi na gabaryty zostały one wyposażone w ergonomiczny uchwyt, który pozwala na ich swobodne przenoszenie. W sprzedaży posiadamy m.in. odbiorniki radiowe z podświetlanym wyświetlaczem cyfrowym.

Więcej

ODBIORNIKI RADIOWE 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Top