wojcik

karcher

makita
blog
facebook
NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE

Po narzędzia pneumatyczne Makita najczęściej sięgają specjaliści ? można je znaleźć w firmach budowlanych i warsztatach stolarskich. Nasza oferta obejmuje wiele narzędzi pneumatycznych ? proponujemy m.in.: sztyfciarki, gwoździarki, zszywacze i kompresory powietrza. Jeżeli chodzi o te ostatnie, to firma Makita proponuje kompresory do zasilania ma...

Po narzędzia pneumatyczne Makita najczęściej sięgają specjaliści ? można je znaleźć w firmach budowlanych i warsztatach stolarskich. Nasza oferta obejmuje wiele narzędzi pneumatycznych ? proponujemy m.in.: sztyfciarki, gwoździarki, zszywacze i kompresory powietrza. Jeżeli chodzi o te ostatnie, to firma Makita proponuje kompresory do zasilania małych gwoździarek.

Wszystkie oferowane w tym dziale narzędzia pochodzą z fabryk Makita. Firma ma ogromne doświadczenie w tworzeniu urządzeń przeznaczonych dla profesjonalistów. Długa obecność na rynku gwarantuje, że firma dostarcza np. gwoździarki pneumatyczne do palet, z których korzystają przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją palet, wysokociśnieniowe gwoździarki pneumatyczne i gazowe gwoździarki do betonu.

Więcej

NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE 

Jest 27 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Top