wojcik

karcher

makita
blog
facebook
SZLIFIERKI / SZLIFIERKO-POLERKI

Do obróbki powierzchni różnych materiałów są przeznaczone np.: strugi, frezerki, szlifierki i szlifierko-polerki. Aby nadać połysk, wykorzystuje się dwa ostatnie urządzenia. Z tego względu zarówno szlifierki, jak i szlifierko-polerki można spotkać w warsztatach profesjonalistów i majsterkowiczów. Obok powierzchni metalowych, nie ma przeszkód, ab...

Do obróbki powierzchni różnych materiałów są przeznaczone np.: strugi, frezerki, szlifierki i szlifierko-polerki. Aby nadać połysk, wykorzystuje się dwa ostatnie urządzenia. Z tego względu zarówno szlifierki, jak i szlifierko-polerki można spotkać w warsztatach profesjonalistów i majsterkowiczów. Obok powierzchni metalowych, nie ma przeszkód, aby wykorzystać szlifierkę do drewna. Efektem jest zawsze równa powierzchnia z elegancko wykończonymi krawędziami i narożnikami. Nasza propozycja to szlifierki i szlifierko-polerki Makita.

W stałej sprzedaży posiadamy szlifierki: uniwersalne, mimośrodowe i oscylacyjne. Poszczególne urządzenia różnią parametrami i dodatkowym wyposażeniem. Przykładowy model sprzedajemy wraz z pojemnikiem na worek, w którym gromadzi się pył, i płytą dziurkującą. Aby korzystanie z urządzeń było komfortowe, większość została wyposażona w ergonomiczny uchwyt.

Więcej

SZLIFIERKI / SZLIFIERKO-POLERKI 

Jest 32 produktów.
na stronę
1 085,00 zł
Brak w magazynie
1 411,00 zł
Brak w magazynie
1 411,00 zł
Brak w magazynie
1 444,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

Top