wojcik

karcher

makita
blog
facebook

Lubisz majsterkować i w związku z tym systematycznie uzupełniasz swoją skrzynkę z narzędziami? Przygotowaliśmy szeroki wybór narzędzi, dzięki którym będziesz mógł spełniać marzenia o kolejnych, własnoręcznie wykonanych produktach. W stałej sprzedaży mamy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, młoty i młotowiertarki, nożyce do blachy i szlifierki k...

Lubisz majsterkować i w związku z tym systematycznie uzupełniasz swoją skrzynkę z narzędziami? Przygotowaliśmy szeroki wybór narzędzi, dzięki którym będziesz mógł spełniać marzenia o kolejnych, własnoręcznie wykonanych produktach. W stałej sprzedaży mamy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, młoty i młotowiertarki, nożyce do blachy i szlifierki kątowe. Na co dzień pracujesz z drewnem? Zapraszamy po strugi i frezarki.

Prace wokół domu często sprowadzają się do uprzątnięcia liści. W naszym sklepie można zakupić narzędzia wielofunkcyjne i odkurzacze. Klientom, którym zależy na szybkim wyczyszczeniu np. samochodu, polecamy myjki wysokociśnieniowe. Posiadamy także akcesoria ogrodowe, które przydadzą się każdemu właścicielowi domu jednorodzinnego.

Więcej

NARZĘDZIA 

Jest 33 produktów.

Podkategorie

NARZĘDZIA AKUMULATOROWE

Gdy dostęp do sieci elektrycznej jest utrudniony, warto mieć pod ręką narzędzia akumulatorowe. Ponieważ ich działanie opiera się na akumulatorach, mogą one być wykorzystywane w różnych sytuacjach ? zarówno w przydomowym warsztacie, jak i podczas prac w ogrodzie. Jeżeli chodzi o narzędzia akumulatorowe, to proponujemy przede wszystkim wyroby firmy Makita.

Klientom poszukującym narzędzi akumulatorowych polecamy: wiertarki i wiertarko-wkrętarki, wiertarko-wkrętarki udarowe, młotowiertarki i szlifierki. Sprowadzamy i oferujemy również: pilarki łańcuchowe, strugi i pilarki tarczowe. Właściciele domów jednorodzinnych z ogródkiem mogą zakupić u nas urządzenia niezbędne do utrzymania w należytym stanie m.in. żywopłotu i roślin ogrodowych ? w stałej sprzedaży mamy m.in.: nożyce ogrodowe, kosy i kosiarki oraz dmuchawy do liści.

MŁOTY / MŁOTO-WIERTARKI

Obróbka materiału zawsze wymaga dostępu do odpowiednich narzędzi. Aby tworzyć z betonu, kamienia czy marmuru, przydadzą się młoty i młotowiertarki. Przy ich użyciu można zarówno mieszać beton, jak i wywiercić otwór np. w kamieniu. Ponieważ urządzenia te powinny być niezawodne i precyzyjne, nasza propozycja to młotowiertarki Makita, które z powodzeniem sprawdzą się w różnych sytuacjach.

Dostępne w naszym sklepie młoty i młotowiertarki Makita zostały wyposażone w ergonomiczne uchwyty. Większość urządzeń ma trzy tryby pracy, czyli: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkownika, oferowane urządzenia zostały wyposażone w osłonę przeciwpyłową uchwytu narzędziowego.

WIERTARKI

Budowa domu wiąże się z koniecznością zakupu niezbędnych urządzeń. Profesjonalne ekipy budowlane mają na stanie wiertarki, np.: elektryczne, udarowe i wysokoobrotowe. Urządzenia te z powodzeniem mogą pracować zarówno w poziomie, jak i pionie. Wszędzie tam, gdzie liczy się precyzyjne wywiercenie otworów pod nity lub wkręty, przyda się właśnie wiertarka.

Klientom proponujemy wiertarki japońskiej firmy Makita. Każda oferowana przez nas wiertarka Makita jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dostępne w naszym sklepie modele różnią się parametrami, np. prędkością obrotową na biegu jałowym i zakresem mocowania. Niektóre wiertarki Makita sprzedajemy z dodatkowym wyposażeniem, np. kluczykiem do uchwytu wiertarskiego i ogranicznikiem głębokości.

WKRĘTARKI / KLUCZE UDAROWE

Po wkrętarki i klucze udarowe sięgają zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze. Za pomocą wkrętarki możliwe jest szybkie złożenie np. regału. Klucz udarowy przyda się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wywiercenie otworów w różnych materiałach, np. drewnie czy tworzywie sztucznym. Obok wymienionych urządzeń, w naszym sklepie są dostępne również wkrętarki z magazynkiem.

Oferujemy wkrętarki i klucze udarowe japońskiego producenta urządzeń elektrycznych i spalinowych ? firmy Makita. Wszystkie dostępne w naszym sklepie urządzenia są nowe, wykonane z najlepszych materiałów i dzięki temu pozwalają na precyzyjne wywiercenie otworów lub wkręcenie wkrętów. Liczne modele to gwarancja, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

NOŻYCE DO BLACHY

Z blachą styczność mają najczęściej profesjonaliści i to im są potrzebne nożyce do blachy. Ponieważ współcześni producenci oferują różne blachy, np. trapezową, to za potrzebami klientów podążają producenci, dzięki czemu w sprzedaży posiadamy nożyce do blachy trapezowej i falistej firmy Makita. Japońskie rozwiązania gwarantują cięcie precyzyjne i bez zanieczyszczeń.

Dostępne w sklepie nożyce do blachy Makita różnią się parametrami i dodatkowym wyposażeniem. Przykładowo niektóre modele sprzedajemy wraz z: ostrzem, nożem środkowym i przyrządem do ustawiania noża. Cześć oferowanych nożyc do blachy została też wyposażona w rowki miernicze, dzięki którym można sprawdzić grubość materiału. Wszystkie nożyce do blachy sprzedajemy w przystępnych cenach.

SZLIFIERKI KĄTOWE / PRZECINARKI I BRUZDOWNICE

Szlifierki kątowe umożliwiają szlifowanie materiału, są również przeznaczone do jego przycinania. Za pomocą przecinarek można dokonać również precyzyjnego przycięcia materiału. Bruzdownice najczęściej są wykorzystywane do tworzenia rowków pod okablowanie. Wymienione urządzenia są niezbędne w każdym warsztacie i firmie świadczącej usługi budowlane.

W ofercie naszego sklepu znajdują się szlifierki kątowe, przecinarki i bruzdownice japońskiego producenta ? firmy Makita. Urządzenia zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu praca z nimi to prawdziwa przyjemność. Producent zwrócił też uwagę na wygodę użytkowników, stosując m.in. ergonomiczne uchwyty. Wszystkie wymienione urządzenia są dostępne w naszym sklepie w przystępnych cenach.

STRUGI

Praca z drewnem wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń. Do najpopularniejszych należą strugi, za pomocą których można nadać drewnu określonego kształtu. W stałej sprzedaży posiadamy strugi Makita. Wyróżniają się one niezawodną pracą i solidnym wykonaniem, dzięki czemu z powodzeniem mogą być używane przez wiele lat.

Proponujemy strugi o różnych parametrach ? poszczególne modele różnią się m.in.: mocą znamionową, szerokością strugania i prędkością obrotową na biegu jałowym. Niektóre ze strugów są wyposażone w dodatkowe elementy, np.: ostrza, klucz nasadowy, prowadnicę równoległą i przyrząd do ustawiania noża. Szeroki wybór i przystępne ceny to główne powody, dla których warto zakupić strugi Makita właśnie u nas.

UKOŚNICE / PILARKI STOŁOWE / PILARKI TARCZOWE

Obróbka drewna wiąże się z zakupem specjalnych urządzeń. Z tego względu w warsztatach stolarskich, jak i majsterkowiczów można znaleźć m.in. pilarki stołowe. Pozawalają one na szybkie przycięcie drewna bez większego wysiłku. Równie popularne są piły tarczowe, które także umożliwiają precyzyjne cięcie drewna. Gdy drewno trzeba przyciąć pod kątem, najlepiej sięgnąć po narzędzie stworzone z myślą o takich pracach ? ukośnicę.

Proponujemy zarówno pilarki stołowe, pilarki tarczowe, jak i ukośnice. Szeroki wybór urządzeń pozwala klientom znaleźć dokładnie to, czego potrzebują ? poszczególne modele różnią się parametrami i dodatkowym wyposażeniem. Wszystkie urządzenia pochodzą z fabryk uznanego producenta ? japońskiej firmy Makita.  

WYRZYNARKI/PIŁY POSUWOWE

Wszędzie tam, gdzie na co dzień korzysta się z drewna i płyt kartonowo-gipsowych, przydadzą się wyrzynarki i piły posuwowe Makita. Za pomocą tych urządzeń możliwe jest przycięcie materiału. Aby korzystanie z nich było komfortowe, firma Makita wyposażyła oferowane urządzenia w ergonomiczne uchwyty. Z myślą o bezpieczeństwie i dostosowaniu pracy do warunków, większość modeli wyrzynarek została wyposażona w elektroniczną regulację obrotów.

Piły posuwowe Makita dostępne w naszym sklepie sprzedajemy wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie urządzenia będzie znacznie łatwiejsze dzięki specjalnej walizce ? ułatwia ona przenoszenie produktu i chroni go przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zestaw brzeszczotów sprawia zaś, że piłę można przetestować tuż po jej zakupie.

FREZARKI

Frezarki są przeznaczone do obróbki drewna. Z uwagi na budowę, nasz dostawca ? firma Makita ? dzieli oferowane urządzenia na frezarki dolnowrzecionowe i frezarki górnowrzecionowe. W stałej sprzedaży posiadamy także frezarki specjalistyczne. Te ostatnie są przeznaczone do obróbki rowków. Z uwagi na szeroki wybór produktów, jesteśmy w stanie zaproponować frezarkę zarówno profesjonalistom, jak i klientom indywidualnym.

Klientom poszukującym frezarki zwracamy uwagę na paramenty. W sprzedaży posiadamy urządzenia o różnej: głębokości frezowania, prędkości obrotowej na biegu jałowym i mocy znamionowej. W zależności od modelu, frezarki różnią się także dołączonym wyposażeniem ? niektóre sprzedajemy z np. prowadnicą równoległą i tulejką zaciskową.

SZLIFIERKI / SZLIFIERKO-POLERKI

Do obróbki powierzchni różnych materiałów są przeznaczone np.: strugi, frezerki, szlifierki i szlifierko-polerki. Aby nadać połysk, wykorzystuje się dwa ostatnie urządzenia. Z tego względu zarówno szlifierki, jak i szlifierko-polerki można spotkać w warsztatach profesjonalistów i majsterkowiczów. Obok powierzchni metalowych, nie ma przeszkód, aby wykorzystać szlifierkę do drewna. Efektem jest zawsze równa powierzchnia z elegancko wykończonymi krawędziami i narożnikami. Nasza propozycja to szlifierki i szlifierko-polerki Makita.

W stałej sprzedaży posiadamy szlifierki: uniwersalne, mimośrodowe i oscylacyjne. Poszczególne urządzenia różnią parametrami i dodatkowym wyposażeniem. Przykładowy model sprzedajemy wraz z pojemnikiem na worek, w którym gromadzi się pył, i płytą dziurkującą. Aby korzystanie z urządzeń było komfortowe, większość została wyposażona w ergonomiczny uchwyt.

OPALARKI

Usuwanie starego lakieru i farb nie jest proste. Aby ułatwić to zadanie, firmy zajmujące się projektowaniem i produkcją elektronarzędzi, proponują opalarki. W sklepie proponujemy opalarki Makita. Do ich stworzenia wykorzystano materiały najwyższej jakości ? dzięki temu są one wytrzymałe, a ich zakup to inwestycja.

Dostępne opalarki Makita różnią się parametrami. Przykładowe urządzenie ma moc grzewczą regulowaną w zakresie od 100 do 500 st. C. Użytkownik może też ustawić przepływ powietrza. Niektóre urządzenia są sprzedawane wraz z akcesoriami, np. walizką i dyszami: reflektorową, redukcyjną i szczelinową. Bezpieczeństwo użytkownikowi gwarantuje m.in. antypoślizgowy uchwyt, który gwarantuje także komfort w przypadku dłuższej pracy z urządzeniem.

URZĄDZENIA LASEROWE

Niektóre prace wymagają precyzji ? od niej zależy, czy np. otwory w ścianie zostaną wywiercone równo. Aby zminimalizować możliwość pomyłki, zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze korzystają ze specjalnych urządzeń laserowych. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór laserów, które są wykorzystywane m.in. w budownictwie.

Klienci mogą zakupić u nas laser rotacyjny Makita i laser krzyżowy Makita. To nie wszystko ? w stałej sprzedaży mamy także laser krzyżowo-punktowy Makita. Obliczanie powierzchni będzie łatwiejsze przy użyciu dalmierza. Sprzedajemy głównie urządzenia laserowe Makita ? firma jest znanym i cenionym producentem m.in. elektronarzędzi. Bogate doświadczenie i stosowanie najnowszych rozwiązań sprawia, że produkty Makita są symbolem jakości.

PRZECINARKI SPALINOWE

Aby wykonać nacięcia na niektórych materiałach, np. betonie czy glazurze, potrzebny jest dostęp do specjalistycznych urządzeń. Przecinarki spalinowe Makita pozwalają szybko dokonać nacięć także na styropianie i metalu. Z tego względu są stosowane powszechnie ? najczęściej korzystają z nich specjaliści, np. firmy budowlane i oferujące wykańczanie wnętrz.

W sprzedaży posiadamy przecinarki spalinowe Makita. Wyróżniają się one solidnością ? do ich użycia wykorzystuje się materiały najwyższej jakości. Dostępne w naszym sklepie modele wyróżniają się parametrami technicznymi, np. średnicą tarczy i pojemnością skokową. Niektóre przecinarki sprzedajemy w zestawie z akcesoriami, np. walizką, w której urządzenie może być przechowywane.

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

Na mapie Polski są miejscowości, w których często zdarzają się przestoje w dostawie prądu elektrycznego. Również na budowach nie zawsze jest dostęp do sieci elektrycznej. W takiej sytuacji sprawdzają się agregaty prądotwórcze Makita ? mogą one być wykorzystywane zarówno regularnie, jak i jedynie w sytuacjach awaryjnych. Oferowane przez nas agregaty Makita zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu urządzenie jest niezawodne.

Dostępne w naszym sklepie agregaty prądotwórcze Makita różnią się między sobą parametrami technicznymi. Obok wagi, która ma znaczenie, jeżeli urządzenie będzie przenoszone, mowa również o pojemności zbiornika paliwa i rodzaju paliwa. Większość proponowanych przez nas agregatów prądotwórczych producent wyposażył w rozrusznik ręczny.

NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNE

Majsterkowicze nie potrzebują narzędzi przeznaczonych dla profesjonalistów ? z powodzeniem mogą korzystać z narzędzi wielofunkcyjnych. W naszym sklepie oferujemy narzędzia wielofunkcyjne Makita. Charakterystyczną cechą tych produktów jest możliwość ich przezbrojenia i zastosowania przy wykonywaniu wybranych prac. W efekcie ich zakup to spora oszczędność czasu.

Oferowane przez nas narzędzia wielofunkcyjne Makita cechują się wysoką wydajnością pracy, a różnią się przede wszystkim wyposażeniem. Przykładowy produkty jest sprzedawany w zestawie z: brzeszczotami do cięcia wgłębnego i segmentowymi, talerzem szlifierskim, skrobakiem elastycznym i kluczem imbusowym. Ponieważ posiadamy różne zestawy, możemy pomóc w dopasowaniu produktu do potrzeb klienta.

ODKURZACZE

Z odkurzaczy korzystamy na co dzień, ale standardowe, czyli przeznaczone do użytku domowego, nie sprawdzają się, gdy mowa o zastosowaniu przemysłowym. Wówczas potrzebne są trwalsze urządzenia o lepszych parametrach technicznych. Klientom poszukującym odkurzaczy akumulatorowych lub przemysłowych proponujemy produkty cenionej, japońskiej marki Makita.

W stałej sprzedaży posiadamy zarówno odkurzacze plecakowe, jak i odkurzacze przemysłowe. Klienci zakupią u nas także odkurzacz samochodowy Makita. W zależności od modelu, do niektórych odkurzaczy producent dołącza zestaw akcesoriów, np.: rurę wygiętą, szczotkę do podłogi, uchwyt do węża, dyszę do narożników (tzw. szczelinówka) i węże (elastyczny, uniwersalny).

MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE

Czyszczenie dużych powierzchni szklanych, np. okien, wcale nie musi być czasochłonne i męczące. Dotyczy to także utrzymania w czystości ścian czy podłóg pokrytych kafelkami. Także karoserię samochodów można szybko umyć bez obawy o jej uszkodzenie. W każdej sytuacji pomocne okazują się myjki wysokociśnieniowe Makita.

Oferowane przez nas myjki wysokociśnieniowe Makita to urządzenia przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni. Strumień wody pod ciśnieniem w połączeniu z delikatnym detergentem pozwala dokładnie oczyścić wybrane powierzchnie. Dostępne w naszym sklepie myjki wysokociśnieniowe Makita różnią się danymi technicznymi, np.: mocą znamionową, maksymalnym ciśnieniem, maksymalną temperaturą wody na dopływie i wagą.

NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE

Po narzędzia pneumatyczne Makita najczęściej sięgają specjaliści ? można je znaleźć w firmach budowlanych i warsztatach stolarskich. Nasza oferta obejmuje wiele narzędzi pneumatycznych ? proponujemy m.in.: sztyfciarki, gwoździarki, zszywacze i kompresory powietrza. Jeżeli chodzi o te ostatnie, to firma Makita proponuje kompresory do zasilania małych gwoździarek.

Wszystkie oferowane w tym dziale narzędzia pochodzą z fabryk Makita. Firma ma ogromne doświadczenie w tworzeniu urządzeń przeznaczonych dla profesjonalistów. Długa obecność na rynku gwarantuje, że firma dostarcza np. gwoździarki pneumatyczne do palet, z których korzystają przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją palet, wysokociśnieniowe gwoździarki pneumatyczne i gazowe gwoździarki do betonu.

na stronę
Cechy produktu: 2-biegowa wiertarko-wkrętarka Zredukowana długość całkowita narzędzia dzięki zastosowaniu BLDC - bezszczotkowego silnika prądu stałego Nowy design Zwiększona wydajność pracy na jednym naładowaniu akumulatora Podzespoły przekładni wykonane z metalu Szybkomocujący uchwyt wiertarski Dostarczana bez walizki, akumulatora i ładowarki
539,00 zł
Brak w magazynie
Makita HR4011C to wydajny młot udarowo-obrotowy o wysokiej energii uderzenia 6,2 J. Urządzenie może pracować w jednym z dwóch trybów: wiercenie z udarem i kucie, a dzięki zastosowaniu technologii antywibracyjnej (AVT), nawet dłuższa praca z elektronarzędziem jest komfortowa. Młot poz
704,00 zł
Brak w magazynie
Korzyści dla użytkownika: Mechaniczna 2-biegowa przekładnia planetarna o dużej sile wiercenia i dokręcania Elementy przekładni wykonane z metalu Układ elektroniczny umożliwiający delikatne wiercenie i wkręcanie
755,00 zł
Brak w magazynie
Korzyści dla użytkownika: Mechaniczna 2-biegowa przekładnia planetarna o dużej sile wiercenia i dokręcania Elementy przekładni wykonane z metalu Układ elektroniczny umożliwiający delikatne wiercenie i wkręcanie
886,00 zł
Brak w magazynie
Cechy produktu: 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 4-biegunowy silnik prądu stałego, lekki i kompaktowy 16-stopniowa regulacja momentu obrotowego + wiercenie Podzespoły przekładni wykonane z metalu Zwiększona wydajność pracy na jednym naładowaniu Nie współpracuje z akumulatorem BL1415 Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z dwoma akumulatorami BL1430 (14,4 V...
1 381,00 zł
Brak w magazynie
Cechy produktu: 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 4-biegowy silnik prądu stałego o zwiększonym momencie obotowym Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć Zredukowana długość całkowita narzędzia dzięki przeprojektowaniu mechanizmu zmiany trybu pracy Większa żywotność dzięki zwiększeniu liczby przekładni planetarnych Aluminiowa obudowa przekładni
1 475,00 zł
Brak w magazynie
Cechy produktu: 2-biegowa wiertarko-wkrętarka Zredukowana długość całkowita narzędzia dzięki zastosowaniu BLDC - bezszczotkowego silnika prądu stałego Nowy design Zwiększona wydajność pracy na jednym naładowaniu akumulatora Podzespoły przekładni wykonane z metalu Szybkomocujący uchwyt wiertarski
1 652,00 zł
Brak w magazynie
Cechy produktu: 3-biegowa wiertarko-wkrętarka przeznaczona do najcięższych prac 4-biegunowy silnik prądu stałego, lekki i kompaktowy 16-stopniowa regulacja momentu obrotowego + wiercenie Szybkomocujący uchwyt wiertarski Aluminiowa obudowa przekładni 2 diody LED oświetlające obszar roboczy z opóźnionym wygaszaniem Nie współpracuje z akumulatorem BL1815
1 771,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

Top