wojcik

karcher

makita
blog
facebook
MYJKI CIŚNIENIOWE

Myjki ciśnieniowe to urządzenia mające szerokie zastosowanie. Wystarczy podłączyć zakupioną do ujęcia wody, aby umyć samochód, rower lub oczyścić z zabrudzeń elewację domu. To jednak nie wszystko, bo korzystając z myjki, możliwe jest również wyczyszczenie kostki brukowej, którą zostało wyłożone podwórko. Oferujemy myjki ciśnieniowe elektryczne i...

Myjki ciśnieniowe to urządzenia mające szerokie zastosowanie. Wystarczy podłączyć zakupioną do ujęcia wody, aby umyć samochód, rower lub oczyścić z zabrudzeń elewację domu. To jednak nie wszystko, bo korzystając z myjki, możliwe jest również wyczyszczenie kostki brukowej, którą zostało wyłożone podwórko. Oferujemy myjki ciśnieniowe elektryczne i spalinowe.

Dostępne w sklepie myjki ciśnieniowe różnią się parametrami, a dokładniej mocą i maksymalnym ciśnieniem, jakie są w stanie wytworzyć. Oferujemy szeroki wybór chemii, której zastosowanie będzie niezbędne przy użyciu myjki. Dodatkowo proponujemy liczne akcesoria, dzięki którym sprzątanie myjką będzie jeszcze prostsze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Więcej

MYJKI CIŚNIENIOWE 

Jest 20 produktów.

Podkategorie

MYJKI ELEKTRYCZNE

Myjki elektryczne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest usunięcie zabrudzeń. Wykorzystać je można do umycia zarówno pojazdu, jak i kostki brukowej. W sklepie proponujemy myjki znanego producenta ? firmy Briggs & Stratton. Wyroby tego producenta wyróżniają się zarówno jakością materiałów, jak i wykończeniem.

Oferowane myjki różnią się zarówno wagą, jak i dodatkowym wyposażeniem. Niektóre modele są sprzedawane z licznymi końcówkami rozpylającymi, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie urządzenia do pracy na danej powierzchni. Dodatkowo część myjek posiada zintegrowany zbiornik na detergent. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas myjkami elektrycznymi, które sprzedajemy w korzystnych cenach.

MYJKI SPALINOWE

Myjki spalinowe to idealne rozwiązanie z punktu widzenia osób posiadających ogród lub działkę rekreacyjną, na których nie ma dostępu do zasilania elektrycznego. W takiej sytuacji umycie np. pojazdu czy kostki brukowej, którą zostały wyłożone ścieżki, myjką elektryczną nie jest możliwe, ale warto pamiętać o alternatywie w postaci myjek spalinowych. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.

W ofercie posiadamy solidnie wykonane i mocne myjki spalinowe różnych producentów. Naszymi dostawcami są m.in. firma Briggs & Stratton. Niektóre z proponowanych modeli posiadają szeroki wybór dyszy rozpylających. Przystępne ceny to kolejny powód, dla którego warto skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z nią i zakupów.

263,00 zł
Brak w magazynie
15 498,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Top